Netflix Premium APK nedir?

Netflix'i otorite sitesinden taşınabilir uygulamaya kadar farklı aşamalarda kullanabilir ve hatta televizyon formuna sahip olabilirsiniz.

Netflix MOD APK (Premium Opened), yeni ve en iyi filmleri, Ağ programlarını, animeleri, anlatıları vb. her birini doğrudan cep telefonunuzdan izlemenize izin veren bir akış uygulamasıdır. Basitçe indirin ve hazırsınız.


Netflix nedir?
netflix premium apk türkçe dublaj, dünya çapında 130'dan fazla ülkede iyi bilinen bir Amerikan filmi gerçek zamanlı özelliğidir. Yönetimleri, film ve TV programları alanında dünyanın en büyük sürücüsü olarak değerlendiriliyor.

Netflix, muazzam film mağazalarına en yüksek kalitede, tam telif hakkı sağlar. 

Hareketli görüntüleri sınırsız izleyin
Bir parçası olarak Netflix uygulaması size olağanüstü avantajlar sağlar. İzlemeniz gereken herhangi bir filmi veya programı izleyebilirsiniz. Sadece bir web ilişkilendirmesi ve bir Netflix hesabı olan bir gadget, ihtiyacınız olduğu kadar çok bölüme bakabilir, sınırsız hareketli görüntü izleyebilirsiniz.

Ayrıca 1 numaralı filmlerinizin yeni bölümleriyle ilgili uyarılar alacaksınız. Bölümler sürekli ve hızlı bir şekilde yenilenecektir. Dahası, tüm sınıflarda hızlı ve sadece hareketli görüntüleri arayabilirsiniz. Sex/Life, Lucifer, Safeguards, More Anormal Things gibi eksiksiz bir dizi sinema filmi… hepsi bu olağanüstü uygulamada. Dahası, uygulama, perspektiflerin niceliği ışığında, böyle bir film bulamamış olmanız durumunda, sizin için iyi bilinen sinema filmlerinin ve fikirlerin konumlandırılmasını sağlayacaktır.

Herhangi bir noktada Netflix'te ne izleyebilirsiniz?
Gezegendeki en büyük film yönetimlerinden biri olan Netflix, tüm telif haklarına sahip devasa bir hareketli görüntü ve kayıt deposu olduğunu iddia ediyor. Sinema filmleri var, her şey eşit, ancak en ünlüleri arasında filmler, anlatılar, Ağ programları, anime, seçkin filmler ve farklı tiyatrolar var…

Netflix'te film izlemek için ne kadar ödemeniz gerekiyor?
Genel bir kural olarak, Netflix'i cep telefonları, tabletler, bilgili televizyonlar, iş istasyonları veya akış cihazları gibi cihazlarda izlemek için, sadece aylık sabit bir ücreti telafi edersiniz.

Sizin için 3 seçenek var:

Temel: En düşük plan, sınırlı vurgularla birlikte her ay 8,99 ABD dolarıdır. Hareketli görüntüleri aynı anda tek ekranda izleyebilirsiniz. Paket, biraz şans eseri bu kaydı kullanırsanız uygundur. Video kalitesi SD ile sınırlıdır.
Standart: Bu planın ücreti aylık 12,99 ABD dolarıdır ve filmleri aynı anda 2 ekranda HD hedefinde izleyebilirsiniz.
Premium: Daha fazlasına ihtiyacınız olması durumunda, her ay 15,99 $ karşılığında Olağanüstü düzenlemeyi seçebilirsiniz. Filmleri aynı anda 4 ekranda izleyebilirsiniz (Ailenin tamamının paylaşması makuldür). Video kalitesi 4K'ya kadar desteklenir.
Aynı şekilde her yeni müşteriye bir aylık ücretsiz ön hazırlık sunarlar. Ön kayıt ile uygulamanın öne çıkan her bir özelliği ile karşılaşabilirsiniz. Bir numaralı hareketli görüntülerinizi indirin ve bağlantılarının kesilmesini doğrudan gadget'ınızda izleyin.

Ayrıca, farklı gadget'larda bir kayıtta oturum açılabilir. Sonuç olarak, nakit ayırmak için sevdiklerinizle benzer kayıtları kullanabilirsiniz.